ВИЦ

Што сме ниеее?
- МАКЕДОНЦИИИИ \o/

Што сакамеее?
- СЛОБОДАААА \o/

И што ни фали во државава?
- Д̶Е̶М̶О̶К̶Р̶А̶... МЕКДОНАЛДССССССССССС!

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Шоу Бизнис
Во неделата Каролина Гочева, нашата позната македонска пејачка, кажа „да“ на Михаил Корубин...
Наследничката на француската козметичка куќа L'Oreal, Лилијан Бетанкур, почина на 94 годишна возрас...
Канадскиот премиер Џастин Трудо се смета за еден од најзгодните политичари во светот...
Позирала во провокативно издание, при што на сликата изгледа совршено и секси...
Тенисерката Марија Шарапова беше во врска со словенскиот кошаркар Саша Вујачиќ...
Малиот сака да заработува со косење на тревници...
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Бриџит ја продолжиле традицијата за држе...
Кога Викторија Бекам ќе ги погледне своите стари фотографии, веројатно нема да може да си се изначу...
Никој не сака да го тераат со сила да држи диета, но ете...
Откако старлетата ги изгуби килограмите не престанува да се фали на социјалните мрежи...
Ким Катрал е родена на 21 август, 1956 година, која стана популарна како „Саманта Џонс“ во Сексот и...
Убавината на Русинката Ирина Шајк на далеку се гледа...
Официјално заврши синоќа традиционалното натпреварување на „Госпоѓа Русија“...
Секоја чест за пејачката и актерка Џенифер Лопез...
Бриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?
Страница 1 од 446


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...