ВИЦ

Доаѓа инспекција во лудница, да провери дали некој се нормализирал. Доаѓа до една ќелија каде седат двајца и играат карти. Инспекторот прашува:
- Што правите вие?
- Играме карти, вели едниот.
- Овие се нормални, утре може да одат дома!
Се затвора вратата од ќелијата и се слуша:
- Ајде друже, веслај понатаму, овде нема риби.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 11:15 Шоу Бизнис
Старлетата повторно се „фарба“ со фотошоп
Сите мислеле дека е еден од нејзините емотикони на фотографијата...Само што почна со кампањата за новата линија на шминка, Ким Кардашијан се направила непрепознатлива со фотошоп поради претерано темен тен.

Нејзините следбеници на Instagram ја осудиле поради претерувањето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Тунискиот моден креатор Азедин Алаја почина на своја 77 годишна возраст...
Драгана Мирковиќ направила голем спектакл во Њујорк, посетители чекале пред салата...
Пејачката Јелена Карлеуша објавила видео без шминка...
Малколм Јанг, гитаристот и основач на бендот AC/DC, почина на 65 годишна возраст...
Се наближува Мундијалот во Русија, кога очите на цел свет ќе бидат насочени кон најго...
Силвестер Сталоне, кој важи за еден од најпопуларните глумци од акциони филмови, е во...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....