ВИЦ

Еден цајкан му вика на својот шеф: Шефее, ние цајканите сепак не сме најглупави!! И шефот го прашува: Зошто?- Цајканот вели: Епа го прашувам еден човек колку е часот и тој ми вика 5 и 5 наместо да ми каже 10.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 11:15 Шоу Бизнис
Старлетата повторно се „фарба“ со фотошоп
Сите мислеле дека е еден од нејзините емотикони на фотографијата...Само што почна со кампањата за новата линија на шминка, Ким Кардашијан се направила непрепознатлива со фотошоп поради претерано темен тен.

Нејзините следбеници на Instagram ја осудиле поради претерувањето.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите мислеле дека е еден од нејзините емотикони на фотографијата...
Легенедарната данска манекенка на Instagram споделила фамилијарна фотографија со сино...
Од моментот кога Доналд Трамп стана претседател, медиумите многу пишуваа за неговата ...
Животот под рефлектори е полесен кога ќе се сподели со сестрата...
Ешли Грејам ја промовира женската убавина без оглед на конфекцискиот број...
Каја Гербер, ќерката на топ моделот Синди Крафорд, тргна по стапките на мама...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...