ВИЦ

Мујо го прашува Хасо:
- Хасо, како се бориш со рецесијата?
- Абе ја имам веќе 20 години, само не знаев како се вика.

ТОП ВИДЕО

Атеистите немаат одговор кога ги прашуваат на кој начин се случила експлозијата во светот, па се создало сонцето, човечкиот организам и се друго...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 31 Јули 2017 11:15 Шоу Бизнис
Ја знаете ли жената на Луис Фонси?

Песната Despacito не престанува да се слуша и е летен и пролетен музички хит број еден на светските листи...Спотот уште малку достигнува до 3 милијарди прегледи, а Луис Фонси, авторот на мега хитот е во центарот на вниманието. Меѓутоа, дали некој ја забележал неговата сопруга Акведа Лоез со која е во брак од 2014 година?Шпанската манекенка Лопез и Фонси се запознале во 2011 година, а се венчале во 2014.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дали ја препознавате кралицата што сега е една од светските џет сетери...
Тунискиот моден креатор Азедин Алаја почина на своја 77 годишна возраст...
Драгана Мирковиќ направила голем спектакл во Њујорк, посетители чекале пред салата...
Пејачката Јелена Карлеуша објавила видео без шминка...
Малколм Јанг, гитаристот и основач на бендот AC/DC, почина на 65 годишна возраст...
Се наближува Мундијалот во Русија, кога очите на цел свет ќе бидат насочени кон најго...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...