ВИЦ

Внатрешни органи

- "Како помина на лекар?"
- "Супер!"
- "Супер, значи се е во ред?"
- "Да, само малку ми се поместиле внатрешните органи."
- "Како мислиш ти се поместиле?"
- "Па докторот ми кажа дека црниот дроб ми отишол во ку*ац."

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 11:25 Шоу Бизнис
Кајли Џенер наполни 20 години
Кајли Џенер ексклузивно го прослави својот 20 роденден...После забавата почна да се зборува дека можеби старлетата е бремена. Додека се зборува на големо дека ѕвездата е бремена, таа постојано објавува фотографии на кои јасно се гледа дека има рамен стомак.

Извор близок до Кајли Џенер вели дека сега не сака да биде во центарот на вниманието поради бременоста, затоа не сака да изјавува ништо во врска со тоа.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Актерката Ники Рид и актерот Јан Сомерхалдер го добија своето прво дете, ќеркичката Б...
Нијансата Love Symbol 2 Pantone ја креирал во чест на легендарниот поп пејач...
Одри Хепберн е икона за стил и една од омилените филмски актерки...
Личен тренер од Варшава потрошил мало богатство за да изгледа постар...
Каде и да се појави, Кетрин Мидлтон предизвикува големо внимание и затоа сите луѓе и ...
Злите јазици би кажале дека не изгледаат добро како пар со драстична разлика во висин...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...