ВИЦ

Жените ставаат шминка, парфем, накит, прават фризура. Се средуваат до најсовршениот детал. И после се мажот ќе ја погледне и ќе каже:
- Каков добар задник!

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 12 Август 2017 17:45 Шоу Бизнис
Сораја за прв пат го покажа дечкото
Сораја Вучелиќ конечно го претстави својот партнер пред јавноста, која со месеци го криеше од јавноста...Сораја сега објави фотографија од својот мускулест дечко, затоа што му е роденден, па сакала тоа да го направи глорификантно.„Среќен роденден љубов моја, те сакам“, напишала старлетата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристиј...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џан...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Супе...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира С...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...