ВИЦ

Некои секташи тропаат кај една жена и ја прашуваат дали верува во живот после смрт.
- "Да, да, верувам, откако умре маж ми се чувствувам како во рај!"

ТОП ВИДЕО

Атеистите немаат одговор кога ги прашуваат на кој начин се случила експлозијата во светот, па се создало сонцето, човечкиот организам и се друго...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 12 Август 2017 17:52 Шоу Бизнис
Елена Велевска за малку ќе настрадаше пред камера

Македонската турбо фолк пејачка Елена Велевска имала мала несреќа пред камерата за време на интервју...Пејачката зборуваше за маркетингот на популарните ѕвезди, но во меѓувреме падна чадорот врз нејзината глава. Се разбира, таа не е повредена за среќа, само што се случи малата несреќа и го прекина шоуто.

Погледнете го видеото одоздола:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Дали ја препознавате кралицата што сега е една од светските џет сетери...
Тунискиот моден креатор Азедин Алаја почина на своја 77 годишна возраст...
Драгана Мирковиќ направила голем спектакл во Њујорк, посетители чекале пред салата...
Пејачката Јелена Карлеуша објавила видео без шминка...
Малколм Јанг, гитаристот и основач на бендот AC/DC, почина на 65 годишна возраст...
Се наближува Мундијалот во Русија, кога очите на цел свет ќе бидат насочени кон најго...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...