Четврток, 05 Октомври 2017 07:19 Шоу Бизнис
Која е љубовната тајна на Голди Хон и Курт Расел?
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...Не е чудно што сите сакаат да ја знаат љубовната тајна на актерката Голди Хон и Курт Расел, која трае веќе над 3 децении. Двајцата се во врска веќе 34 години, што е вистинска вечност за холивудските поими. Кога ја прашале актерката што е тајната на нивната долговечност, таа спремно одговорила: „Одамна ќе се разведев доколку некогаш се омажев за Курт“.

„Бракот е интересна психолошка работа. Ако сакаш да бидеш со некој, важно е да се омажиш за него. Ако имаш независност, ако имаш доволно свои пари и ја сакаш својата независност, тогаш постои некоја психолошка предност што не сте омажени. Таа ви дава слобода да одлучувате. За мене, јас одлучив да останам во врска, Курт одлучи да биде со мене и ние ја сакаме својата одлука“, објаснува Голди.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристиј...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џан...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Супе...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира С...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...