Четврток, 12 Октомври 2017 16:50 Шоу Бизнис
Амал Клуни со трик за истакнување на телото 4 месеци после породувањето
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џани Версаче во Лос Анџелес...За оваа пригода одбрала сребрен мини фустан, кој ја истакнува нејзината мајчинска фигура. За 20 годишнината од смртта на Џани Версаче, основачот на популарната продавница на Вилијам Винтиџ на 10 октомври беа лансирани 500 архивски парчиња со потписот од познатиот дизајнер.

Со своето присуство, Амал Клуни блескала во сребрен мини фустан, кој ја истакнува нејзината мајчинска фигура четири месеци после породувањето. Убавата адвокатка за човекови права го комбинирала фустанот со златни штикли што визуелно ја издолжуваат силуетата, а стилот го заокружила со децентна чанта. Како ви се допаѓа?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристиј...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џан...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Супе...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира С...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...