ВИЦ

Рамче украл 2 тона железо, но, го фатила полиција и му вели:
- Признај дека ти го украдe железото!
- Не бев јас деците беа!
- Како можe децата да кренат 2 тона железо?
- Па што разбираат тие, деца се, го видоја го кренаја...

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 13 Ноември 2017 17:27 Шоу Бизнис
Мелиса Алкантрана е најсекси фитнес инструкторка
Физичкиот изглед може драстично да се промени, само ако имате желба...Фитнес инструкторката Мелиса е пример за железна волја. Методот на нејзината трансформација било вежбањето, а ова се резултатите.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Жешката Кели Рорбах направи метеж на Хаваите...
Многумина се во исчекување на првиот натпревар на секси канаѓанката...
Ментална вежба која и помогна на супермоделот да не се откаже...
Австралиската манекенка крајот на 2017 година објави дека чека второ дете...
Познатата тенисерка проговори за здравствените проблеми по породувањето...
Тамара Еклстон во исти стил со кралското семејство...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...