ВИЦ

Докторот и вели на една млада пациентка:
- Вие или имате грип или сте бремени.
- Оф, сигурно сум бремена, зашто нависитна незнам од кого би можела да добијам грип.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 08:56 Шоу Бизнис
Бијонсе за прв пат се појави со близнаците
Пред пет месеци Бијонсе и Џеј Зи станаа горди родители на близнаци...Нивната ќерка Блу Ајви го доби братот Сир Картер и сестрата Руми. Малите за прв пат во јавноста се видени во саботата за време на прошетката со нивната мајка и дадилката.

Бијонсе редовно објавува слики на Instagram, со кои ја одржува својата популарност, но децата не сака да ги експонира и така папараците ја уловиле со нејзините малечки во Мајами.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Жешката Кели Рорбах направи метеж на Хаваите...
Многумина се во исчекување на првиот натпревар на секси канаѓанката...
Ментална вежба која и помогна на супермоделот да не се откаже...
Австралиската манекенка крајот на 2017 година објави дека чека второ дете...
Познатата тенисерка проговори за здравствените проблеми по породувањето...
Тамара Еклстон во исти стил со кралското семејство...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...