ВИЦ

Излог

Влегува господин во бутик за машка облека и mu вели на продавачот:
- "Дали можете од излогот да ја извадите онаа жолта кравата со розови точки?"
- "Може како не. Нема нешто што не би направиле за нашите муштерии...", љубезно одговорил продавачот.
- "Ви благодарам, многу ме нервира секогаш кога ќе поминам покрај излогот."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 10:59 Шоу Бизнис
Елтон Џон прекина концерт поради пијаното
Елтон Џон го прекина концертот во Индијана, затоа што не бил задоволен од наштиманоста на пијаното...Елтон со пцовки довикувал до неговата екипа, која очигледно не можела брзо да реагира и да ги отстрани техничките проблеми. Пијаното неколку пати се замрзна за време на изведувањето на песната "Philadelphia Freedom".

„Многу ми е жал, но нема да свирам ако не звучи добро“, рече Елтон Џон.

Пејачот го изгубил трпението и барал итно штимање, па концертот после кратка бил продолжен.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Жешката Кели Рорбах направи метеж на Хаваите...
Многумина се во исчекување на првиот натпревар на секси канаѓанката...
Ментална вежба која и помогна на супермоделот да не се откаже...
Австралиската манекенка крајот на 2017 година објави дека чека второ дете...
Познатата тенисерка проговори за здравствените проблеми по породувањето...
Тамара Еклстон во исти стил со кралското семејство...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...