Сабота, 06 Јануари 2018 14:34 Шоу Бизнис
Најбарана и најплатена манекенка во светот

Газицата што ја следат повеќе од 11 милиони луѓе на Инстаграм...Хејли Болдвин која има само 21 година,е најбарана и најплатена манекенка во светот.Папараците ја фатија Болдвин на плажата во Мајами каде што ги помина првите денови од 2018 година.


Откако нејзините фотографии без шминка почнаа да го обиколуват светот со огромна брзина,некои шпекулираа дека изгледа прилично лошо без шминка,додека други не обрнуваа внимание на тоа затоа што имаа да гледат во нешто друго т.е. нејиниот газ.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...