ВИЦ

Разговараат Мујо и Хасо за градите и Мујо вели:
- Во 20-те се како лубеници, големи, сочни, кружни...
- Во 40-те како круши, големи и убави само што малку висат, но во 60-те се како лук!
- Зошто бе Мујо како лук!?
- Затоа што кога ќе ги погледнам ми доаѓа да заплачам...!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 06 Јануари 2018 16:09 Шоу Бизнис
Французите се лути на првата дама

Брижит Макрон повторно под окото на јавноста...Жената на францускиот претседател, Макрон повторно е погодена од јавни критики,овој пат затоа што се однесувала како кралица на Франција.

Причината за тоа е дека таа не го почитува протоколот дека на церемонии треба да стои зад нејзиниот сопруг, наместо како што таа го прави и стои покрај него.Таквото однесување предизвика  реакција на социјалните мрежи каде што почнаа да ја споредуваат со Марија Антоанета.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...