Среда, 10 Јануари 2018 09:44 Шоу Бизнис
Анабела објави слика од својот прв пасош

Вистинското име и презиме на Анабела на Instagram...


Последните неколку дена се шпекулираше за тоа кое е вистинското име на Анабела, а познатата пејачка сега објави фотографија од помладите денови,имено фотографија од својот прв пасош. Јасно е видлив своерачниот потпис Буква Анабела,и очигледно е дека пејачката не се променила многу за разлика од нејзините колешки кои биле подложени на естетски интервенции.

Анабела,фотографијата од својот прв пасош ја објавила на Instagram оставајќи ги обожавателите да погодуваат колку одини има на истата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...