ВИЦ

Мујо:Ех Хасо, кога бев млад сите девојчиња трчеа по мене.
Хасо:Зошто сега не трчаат?
Мујо:Затоа што сега не им ги крадам чантите.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 09:51 Шоу Бизнис
Најсекси затворенички во светот

Имаат лице на ангел,а извршиле ѓаволски злосторства...Кога ќе помислиме на некој криминалец,обично пред нас постои слика на некоја обична личност,која не се истакнува посебно или пак ќе приметиме уште на прв поглед со што се занимава.Гледајќи слики од убави жени,никогаш не помислуваме дека некоја од нив би направила нешто лошо.

Така, некој неодамна започна на Инстаграм да собира фотографии од жени кои го пркршиле законот,и на профилот за скоро 2 месеци се објавени дури 228 фотографии на секси девојки со лисици на рацете.Некои од нив се со тешки обвиненија за убиство,грабеж или заведување на малолетник. На овој линк може да ги погледнете сите затворенички.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...