ВИЦ

Се возел Мујо со автомобил и го застанува полицаец:
_ Дајте да ја видам возачката.
- Eве, еве, само ве молам да ми ја вратите, зошто не е моја.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 09:56 Шоу Бизнис
Има 18 години и живее живот како на сон

Сафрон го претстави својот луксузен начин на живот...Живот во луксузна куќа,со куп брендирана облека и модни додатоци е сон на повеќето девојки,а кога ќе се додадат брза кола и најубав накит,тоа е живот на вистинска филмска ѕвезда. Сепак,овој начин на живот е реалност за Сафрон Древит Барлоу.

На својот 18 роденден,кој го прослави минатиот месец, Сафрон одлучи да им го претстави на сите својот луксузен начин на живот,кој го има благодарение на нејзините родители кои се милионери.Нејзината гардероба вреди 1,1 милион евра, а исто толку нејзините родители вложиле во работата што таа самата ја започнала.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...