Среда, 10 Јануари 2018 18:56 Шоу Бизнис
Деми Ловато има совршено тело

Деми објави фотографија на Инстаграм...Деми Ловато на Инстаграм објави фотографија,на која носи едноделен костум за капење а воедно и изјави дека иако е несигурна за изгледот на своите нозе,сепак ја објавила затоа што на сликата изгледала среќно и планира да побегне од перфекционизмот.

Иако имала проблеми со нарушувањето во исхраната и секој ден работи на тоа,таа денес се чувствува силно.Фотографијата на Инстаграм за кратко време им се допаднала на повеќе од 3 милиони обожаватели.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Жешката Кели Рорбах направи метеж на Хаваите...
Многумина се во исчекување на првиот натпревар на секси канаѓанката...
Ментална вежба која и помогна на супермоделот да не се откаже...
Австралиската манекенка крајот на 2017 година објави дека чека второ дете...
Познатата тенисерка проговори за здравствените проблеми по породувањето...
Тамара Еклстон во исти стил со кралското семејство...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...