ВИЦ

Тато, што е она?
- Коњ, сине!
- Тато, а она до него?
- Тоа ти е сине, кобила, неговата жена!
- А тато, што е она малото до нив?
- Е тоа е ждребе, тоа е нивно дете.
- А тато, кај му е него жената?
- Сине, само коњите имаат жена!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 10 Јануари 2018 19:09 Шоу Бизнис
Бритни Спирс во костум за капење

Познатата пејачка во центарот на вниманието...Иако едно време не водеше претерано грижа за својот изглед и изгледаше запуштено со прекумерна тежина и видлив целулит,сега Бритни Спирс се враќа полека во топ форма.Нејзината фигура сега изгледа како на почетокот од нејзината кариера,благодарение на сериозните тренинзи со кои го затегна своето тело.

Инаку за ова доказ се бројните снимки на кои напорно вежба,како и фотографиите кои ги објави на својот Инстаграм профил.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Жешката Кели Рорбах направи метеж на Хаваите...
Многумина се во исчекување на првиот натпревар на секси канаѓанката...
Ментална вежба која и помогна на супермоделот да не се откаже...
Австралиската манекенка крајот на 2017 година објави дека чека второ дете...
Познатата тенисерка проговори за здравствените проблеми по породувањето...
Тамара Еклстон во исти стил со кралското семејство...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...