ВИЦ

Прекин

Момчето:
- "Сакам да прекинеме!"
Девојката:
- "Зошто?"
Момчето:
- "Па немаме ништо заедничко, не оди!"
Девојката:
- "А оние 300 пријатели на Фејсбук...Ништо заедничко а?"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:46 Шоу Бизнис
Другото лице на војвотката Кетрин Мидлтон

Британската кралица не би го одобрила тоа...Кетрин Мидлтон еден ден ќе добие титула британска кралица,но до тогаш војвотката од Кембриџ треба во секој момент да живее според правилата на монархијата и да биде дама со примерно однесување.Иако Кетрин имала моменти на небрежност во младоста како и сите ние,таа со еволуција во однесувањето доживеа вистинска стилска преобразба.

Без оглед на кралските правила војвотката сепак во себе го задржала својот дух,и непогрешливата заразна насмевка со кои го освои целиот свет.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...