ВИЦ

Отишла баба во трафика да купи кредит за внуката.
- Може кредит за внука ми?
- Може, од кога?
- Од баба Стена за внуката Радмила.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 11 Јануари 2018 20:57 Шоу Бизнис
Принцезата Шарлот прв ден на градинка

Кенсингтонската палата објави фотографии од кралската принцеза...Гордата мајка Кетрин Мидлтон не можеше да одолее на можноста да ја фотографира својата ќерка Шарлот на нејзината прва посета на мала градина.

Тоа е прекрасен ден за секое дете,па и за малата принцеза која со голема насмевка и позираше на мајка и,облечена во црвено палто и сандали во иста боја.Војводата и војвотката од Кембриџ имаа задоволство да споделат две фотографии од принцезата Шарлот,сликани во Кенсингтонската палата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...