ВИЦ

Оценка

Го прашува таткото на Перица:
- "Перица, дали ја поправи оценката по физика!?"
- "Не сум тато, дневникот беше кај наставникот."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 14 Јануари 2018 10:41 Шоу Бизнис
Порано била срамежлива, а сега ја следат 11 милиони

По сликите сигурно би помислиле дека оваа девојка било најпопуларното девојче на училиште...


Меѓутоа, вистината е дека била многу срамежлива и имала малку пријатели. Згодната манекенка Алексис Рен е една од оние жени што се секси и без многу труд.


Instagram и ја донесе славата поради врската со манекенот Џеј Алварез, која заврши лошо, но, најмногу поради бомбастичните облини и ужасните половини поради кои често беше под критики. Порано била интровертна и училиштето го завршила дома. Кој би рекол дека сега 11 милиони корисници постојано го следат секој детал од нејзиниот живот?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ким Кардашијан и Канје  Вест ја споделија веста со фановите дека добија трето де...
Сандра Африка е една од најпривлечните пејачки...
Пејачката од бендот "The Cranberries", Долорес О'Риордан почина во Лондон на 46 годин...
Никој не го препозна 62 годишниот актер...
73 годишната пејачка го покажа своето тело на плажа...
Тенисерката објави селфи фотографија на Инстаграм...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...