ВИЦ

Малиот Трпе пливал во море и отишол далеку. Од таму мајка му се дере, не пливај далеку ќе те фати грч. После некоја минути плавуша се дере на нејзиниот син: - Сине излегувај од водата има грчеви!

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 07 Февруари 2018 14:17 Шоу Бизнис
„Господин Греј“ на црвениот тепих со сексапилната Дакота

Дакота Џонсон и Џејми Дорнан заблескаа на премиерата на Fifty Shades Freed (50 нијанси ослободени)...


Премиерата во Париз поминала со многу елеганција, насмевки и фотографии. Дакота била со фустан од Прада и накит од Тифани и Ко. 


Џејми Дорнан понел елегантен костум, дури и премногу елегантен. Глумецот подоцна се фотографирал и со неговата вистинска сопруга Амелија Ворнер.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Постапките, одлуките и комплетниот живот на познатите личности  се секогаш на су...
Глумицата Кели Брук го запросила својот долгогодишен дечко Џереми Париси...
Ќерката на Мајкл Џексон, Парис Џексон и познатата манекенка Кара Делевињ, веќе со ден...
Британската глумица Тилда Свинтон не ги крие своите замрсени емотивни односи...
После впечатливото презентирање на МТВ доделувањето на награди, Рита Ора на доделува...
Деми Ловато вели дека нема повеќе диети и горда е на своето тело...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...