ВИЦ

Полн стомак

Се враќа циган од лекар и уште од врата и вика на жената:
- "Жено, вечерва не смееш ништо да јадеш!"
- "Па зошто бре жити се?"
- "Докторот ми рече дека не смеам да легнам на полн стомак!"

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 13 Февруари 2018 15:26 Шоу Бизнис
Елизабет Харли со полу-топлес фотографија

Британската глумица Елизабет Харли веќе има голема продукција на слики во костими за капење...


На нејзиниот профил на Instagram може да се пронајдат различни разголени и провокативни фотографии, но со последната објава недвосмислено покажала дека нема намера да остари. Таа блеска дури и на 52 годишна возраст.


Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Постапките, одлуките и комплетниот живот на познатите личности  се секогаш на су...
Глумицата Кели Брук го запросила својот долгогодишен дечко Џереми Париси...
Ќерката на Мајкл Џексон, Парис Џексон и познатата манекенка Кара Делевињ, веќе со ден...
Британската глумица Тилда Свинтон не ги крие своите замрсени емотивни односи...
После впечатливото презентирање на МТВ доделувањето на награди, Рита Ора на доделува...
Деми Ловато вели дека нема повеќе диети и горда е на своето тело...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...