Среда, 14 Февруари 2018 14:18 Шоу Бизнис
Кејти Пери и Орландо Блум ја обновија романсата

Медиумите пишуваат дека актерот Орландо Блум и пејачката Кејти Пери успеале да ги надминат проблемите од минатото...


Изгледа дека Орландо и Кејти ја обновиле својата љубовна врска, откако раскинале во март 2017 година. После неполна година одлучиле да и дадат уште една шанса на врската. За да се помират во тајност, двајцата отишле на Малдивите, каде престојувале во истиот луксузен хотел.

Медиумите пренесуваат дека Кејти не можела да го заборави и дека таа повеќе сакала да се смират.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Постапките, одлуките и комплетниот живот на познатите личности  се секогаш на су...
Глумицата Кели Брук го запросила својот долгогодишен дечко Џереми Париси...
Ќерката на Мајкл Џексон, Парис Џексон и познатата манекенка Кара Делевињ, веќе со ден...
Британската глумица Тилда Свинтон не ги крие своите замрсени емотивни односи...
После впечатливото презентирање на МТВ доделувањето на награди, Рита Ора на доделува...
Деми Ловато вели дека нема повеќе диети и горда е на своето тело...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...