ВИЦ

Една плавуша ја вработиле келнерка. Доаѓа клиент и вели: - Еден “Бурен огразам”! Плавушата се замислила: - Што сакате Вие? Ова е заведување! - Го има во менито! Погледнете! – рекол клиентот. - А-да... Навистина го има во менито. Епа тогаш да одиме.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Среда, 14 Февруари 2018 16:14 Шоу Бизнис
Селена Гомез драстично го промени изгледот

Младата пејачка се појавила на Модната недела во Њујорк со нов стил...

Селена Гомез драстично ја промени својата фризура, сега е со скратена коса и со плава боја. Дефинитивно е убаво кога ѕвездите го менуваат својот изглед, тоа значи дека сакаат промени.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Постапките, одлуките и комплетниот живот на познатите личности  се секогаш на су...
Глумицата Кели Брук го запросила својот долгогодишен дечко Џереми Париси...
Ќерката на Мајкл Џексон, Парис Џексон и познатата манекенка Кара Делевињ, веќе со ден...
Британската глумица Тилда Свинтон не ги крие своите замрсени емотивни односи...
После впечатливото презентирање на МТВ доделувањето на награди, Рита Ора на доделува...
Деми Ловато вели дека нема повеќе диети и горда е на своето тело...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...