ВИЦ

Пијан

Мујо се враќа касно дома, мртов пијан и и вика на Фата:
- "Фато знаеш ли што ми се случи?", а Фата на тоа:
- "Тоа не е важно. Важно е што ќе ти се случи сега!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Шоу Бизнис
Актерката објавила фотографија на која провокативно се тушира, а причината за тоа е несекојдневна.....
Кара Делевињ има 25 години и има голема кариера како манекенка, актерка и пејачка...
Ким Кардашијан во неколку наврати признала дека не и било лесно да ја врати фигурата после двете бр...
Мостарката Сенди Скопљак (25) живее во Шведска, а на својот Instagram профил има над 800.000 следбе...
Македонската турбо фолк пејачка Елена Велевска имала мала несреќа пред камерата за време на интервј...
Сораја Вучелиќ конечно го претстави својот партнер пред јавноста, која со месеци го криеше од јавно...
Кајли Џенер ексклузивно го прослави својот 20 роденден...
Клои Грејс Морец е една од најголемите млади холивудски ѕвезди...
На социјалните мрежи, особено на Instagram, популарните дами секогаш прават оптичка измама...
Кетрин Мидлтон мора да се држи до правилата како и останатите членови на кралското семејство...
Петар Јанев од Неготино има 16 години и стана популарен кога настапи на Гранд шоуто „Неки нови клин...
Песната Despacito не престанува да се слуша и е летен и пролетен музички хит број еден на светските...
Принцезата Дијана била една од најголемите модни икони на 20 век...
Неда Украден денес со своите 66 години е рамо до рамо со своите многу помлади колешки...
Никој не е совршен, но некои луѓе бараат совршенство и некои се близу до идеалното...
Анџелина Џоли зад себе ја има најтешката година во животот...
Страница 8 од 452


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...