ВИЦ

Зошто во Индија се најстабилните бракови?

- Бидејќи на свадбата на мажот му подаруваат пушка, а на жената и цртаат црвена точка на челото.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Шоу Бизнис
За разлика од своите популарни колешки, актерката Ева Лонгорија не ги искривува сликите од својата ...
Линдзи Лохан има само 31 година, а бурниот живот што го водела оставил траги по нејзиното тело...
Џоан Колинс (84) синоќа во раните утрински часови е евакуирана од својата вила...
Британската икона Хелен Мирен е една од ретките глумици што може да се пофали со континуирано успеш...
Ештон Качер и Мила Кунис постојано го минуваат своето слободно време со децата...
Џенифер Лопез е родена на 24 јули, 1969 година, но каде и да се појави, докажува дека годините се с...
Кели Брук не се откажува од Фотошоп и понекогаш претерува...
Овие се восочни фигури со Доналд Трамп и Меланија...
Џесика Алба споделила радосни вести со своите следбеници на Instagram...
Популарната австралиска глумица Никол Кидман го прослави 50-от роденден...
Сите мислеле дека е еден од нејзините емотикони на фотографијата...
Легенедарната данска манекенка на Instagram споделила фамилијарна фотографија со синот Мингус...
Од моментот кога Доналд Трамп стана претседател, медиумите многу пишуваа за неговата сопруга Мелани...
Животот под рефлектори е полесен кога ќе се сподели со сестрата...
Ешли Грејам ја промовира женската убавина без оглед на конфекцискиот број...
Каја Гербер, ќерката на топ моделот Синди Крафорд, тргна по стапките на мама...
Страница 9 од 452


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...