ВИЦ

Оди ром на лекар и му вика :
- Докторе кашлам,не можам да дишам ке умрам.
- Смирете се само, полека. Кажете ми дали некој во вашата фамилија има TBC (туберколоза)?
- TBC никој нема, ама чичко ми во Германија имаше BMW.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Шоу Бизнис
Познати бразилски пејачи на настанот...
Познатата пејачка во центарот на вниманието...
Деми објави фотографија на Инстаграм...
Сафрон го претстави својот луксузен начин на живот...
Имаат лице на ангел,а извршиле ѓаволски злосторства...
Обожавателите на познатата пејачка буквално одлепија...
Вистинското име и презиме на Анабела на Instagram...
Не е само Холивуд на тапет во февруари, ѕвездите од XXX продукција имаат свое шоу исто така...
Принцот Вилијам и Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон се најпознатите членови од кралското семејств...
Свадбениот обичај кој Меган Маркл ќе го прекрши со добра причина...
Брижит Макрон повторно под окото на јавноста...
Газицата што ја следат повеќе од 11 милиони луѓе на Инстаграм...
Иво Штркљевиќ (25) од Хрватска е првиот човек што отворил школа за играње на шипка за мажи...
Машката елита од Силиконската долина е позната по редовните екстравагантни сексуални забави со дрог...
Мадона објави фотографија,фановите згрозени...
Српската актерка го покажа своето тело...
Страница 2 од 451


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...