ВИЦ

- Ало, синко, дојди кај нас на вилата.
- Не сакам.
- Ќе ти биде криво, има пиво, пијани женски, убавина!
- Тате, нема да ме излажеш два пати, копајте си ги сами вашите компири.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Шоу Бизнис
Анџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата на филмот "The Breadwinner" во склоп на фил...
Цртаниот филм „Малата Сирена“ од 1989 година настанал според бајката на Ханс Кристијан Андерсен, е...
Амал Клуни блескала на гала вечерта по повод откривање на архивската колекција на Џани Версаче во Л...
Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Суперталент...
Долгите бракови во Холивуд се вистинска реткост...
Шакира јаде супа секој ден и во теретана оди по пет пати неделно...
Се венчаа пред 29 години, Кевин Бејкон (59) ја помина половината од животот со Кира Сеџвик (52)...
Во неделата Каролина Гочева, нашата позната македонска пејачка, кажа „да“ на Михаил Корубин...
Наследничката на француската козметичка куќа L'Oreal, Лилијан Бетанкур, почина на 94 годишна возрас...
Канадскиот премиер Џастин Трудо се смета за еден од најзгодните политичари во светот...
Позирала во провокативно издание, при што на сликата изгледа совршено и секси...
Тенисерката Марија Шарапова беше во врска со словенскиот кошаркар Саша Вујачиќ...
Малиот сака да заработува со косење на тревници...
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Бриџит ја продолжиле традицијата за држе...
Кога Викторија Бекам ќе ги погледне своите стари фотографии, веројатно нема да може да си се изначу...
Никој не сака да го тераат со сила да држи диета, но ете...
Страница 6 од 452


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...