ВИЦ

- Падобрани имаш?
- Имам, имам...
- А што е ова, влошки?
- Акцесорис за падобранот, со крилца се, да леташ повеќе.
- А гаранција давате? Што ако не ми се отвори?
- Гаранција? Па добро бе мајка му... па луѓе сме, ако не ти се отвори, дојди ќе ти го замениме.

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Спорт
Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во финишот од мечот поради тоа...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со два гола донесе победа...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, првиот стрелец во Серија ...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, но Французинот немаше м...
Англија | Вејн Руни заработи удар со лакт од играчот на Борнмут, Симон Френсис и беше раскрварен,...
Англија | Во летото кое помина се рушеа рекорди на трансфер пазарот, а уште сега стигнуваат најав...
Македонија | 50-годишниот црногорски стратег Славољуб Бубоња е нов шеф на стручниот штаб на прилепс...
Англија | На прес конференцијата по синоќешната минимална победа на гостувањето кај Саутемптон, с...
Франција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар...
Македонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска се дружеа со фановите на Лидс, а новајлии...
Македонија | Шпанскиот весник, Марка ги спореди Иви Лопез и Енис Барди со Нејмар и Кавани бидејќи...
Италија | Џиџо Донарума вели дека направил вистинска работа со одлуката да го продолжи договорот ...
Шпанија | Реал Мадрид доживеа ново разочарување пред своите фанови, вечерва Бетис славеше на Сантиј...
Македонија | Македонскиот напаѓач и натаму е интересен за италијанските медиуми, и покрај испаѓањет...
Шпанија | Португалецот по лошо ќе го памети мечот со Бетис и враќањето по петте меча суспензија...
Останато | Двајца насилници со шипки го претепале тренерот на Динамо Загреб, Марио Цвитановиќ пред ...
Страница 1 од 318


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...