ВИЦ

Еден возач си возел по улицата и кога стигнал на раскрсницата ја преминал на црвено светло. Но од другата страна полициска контрола стои и на возачот му вика да застане заради сторената грешка.
- Господине зошто не застанувате на црвено светло, зарем не го видовте?
- Ама господине полицаец, јас него го видов дека е црвено, ама вас не ве видов

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 28 Ноември 2016 11:43 Спорт
Хамилтон пред отказ во Mercedes!
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се соочува со потенцијална казна во Mercedes...Британецот се терети за оградување од наредба што ја добил за време на трката во Абу Даби.

„Анархијата не успева во ниту еден тим, во ниту една компанија“, изјавил шефот на Mercedes, Тото Волф.

Договорот на Хамилтон со Mercedes му истекува во 2018 година, а шефот Волф е меѓу два огна, дали да застане на страната на шампионот или да ги почитува правилата за вработените во компанијата?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...