ВИЦ

Трпе го запира полицаец:
- Господине колата ви смрди на алкохол, што пиевте?
- Пиши „Тга за Југ“, и онака нема да знаеш да напишеш Шардоне...

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 28 Ноември 2016 11:43 Спорт
Хамилтон пред отказ во Mercedes!
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се соочува со потенцијална казна во Mercedes...Британецот се терети за оградување од наредба што ја добил за време на трката во Абу Даби.

„Анархијата не успева во ниту еден тим, во ниту една компанија“, изјавил шефот на Mercedes, Тото Волф.

Договорот на Хамилтон со Mercedes му истекува во 2018 година, а шефот Волф е меѓу два огна, дали да застане на страната на шампионот или да ги почитува правилата за вработените во компанијата?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Новак Ѓоковиќ официјално изјави дека нема да игра тенис до крајот на оваа година...
Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...