ВИЦ

Оди ром на лекар и му вика :
- Докторе кашлам,не можам да дишам ке умрам.
- Смирете се само, полека. Кажете ми дали некој во вашата фамилија има TBC (туберколоза)?
- TBC никој нема, ама чичко ми во Германија имаше BMW.


ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 02 Декември 2016 11:57 Спорт
Шест тенисери приведени поради местење на резултати
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...Тенисерите се приведени поради основано сомнение дека ги наместиле резултатите за натпреварите во Шпанија и Португалија. Идентитетот на тенисерите е непознат, но, како што се наведува, станува збор за играчи со рејтинг помеѓу 800 и 1.200 место на АТП листата.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...