ВИЦ

Две плавуши играат одбојка и едната викнала:
- Кооош!

Другата:
- Колку си глупава ова не е фудбал!

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Четврток, 08 Јуни 2017 09:55 Спорт
Ѓорге Иванов ги одликуваше ракометарите на Вардар

Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше членовите на РК Вардар со „Медал за заслуги за Македонија“...РК Вардар доби покана во вилата на Претседателот на РМ, за да му биде врачено признание „Повелба на Република Македонија“.Македонските поддржувачи на македонскиот спорт веднаш излегоа на плоштад за да им оддадат чест на ракометарите на Вардар, кои постигнаа историски успех и ја направија Македонија горда.Ракометарите ја освоија титулата во Лигата на шампионите, круната што е сон за сите клубови.


Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Селекторот на младата македонска фудбалска репрезентација зад...
Македонија | Еден од најдобрите млади фудбалери на Македонија го сумираше в...
Македонија | Избраниците на Благоја Милевски достојно се простија од Европ...
Македонија | Македонија го намали раното водство на Португалија со одличен ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Туристката не може да му се нарадува на морето и сурфа на плитко... сурфањето е секси...
Сексапилната убавица се разголува во одредени дози колку за да ви ја покаже својата е...
Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...