ВИЦ

Што е разликата помеѓу маж и жена што одат во продавница?

Прати маж до продавница по 5 нешта и се враќа со 4 нешта.
Прати жена до продавница по 5 нешта и се враќа со 63 нешта.


ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:43 Спорт
Серена Вилијамс игра тенис во седмиот месец од бременоста

Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмори од спортот...Серена објавила видео на Instagram како тренира со стомакот, очигледно тоа не и претставува проблем. Сигурно таа многу повеќе знае од нас што треба, а што не треба да прави.

„Дефинитивно планирам да се вратам. Уште не завршив. Ова е само нов дел од мојот живот. Се надевам дека моето бебе ќе биде на трибините и ќе навива за мене и нема да плаче многу“, вели Серена.

Серена очекува дете со својот вереник, инвеститорот и основачот на социјалната мрежа Reddit, Алексис Оханиан.


Heavily pregnant Serena Williams still playing... by goloviliga

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...
Формула | Освен тоа што во неделата остана без титула во Formulа 1, Луис Хамилтон се ...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...