ВИЦ

Двајца другари

- "Слушнав дека формираш група?"
- "Да, вусшност квартет."
- "Тоа значи дека сте четворица во групата?"
- "Не, тројца."
- "Како тројца!?"
- "Јас и мојот брат."
- "Што!? Чекај малку... ти имаш брат?"
- "Немам... зошто прашуваш?"

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 12 Август 2017 18:19 Фудбал
Шкендија со дрон ја снимаше „Еколог“ арената во Тетово

Македонија | Тетовскиот клуб речиси вообичаено со иста пракса...Стартот на новата сезона од Првата македонска фудбалска лига не можеше да биде повозбудлив, ако се земе во предвид дека најсериозните претенденти за титулата и годинава, добија можност уште во првото коло да се сретнат.

Пред почетокот на големото дерби, Шкендија на социјалните мрежи со дрон ја снимаше „Еколог“ арената во Тетово.

Извор: 24FUDBAL.com.mk

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Новак Ѓоковиќ официјално изјави дека нема да игра тенис до крајот на оваа година...
Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...
Шпанската полиција привела 34 лица, меѓу кои имало и шестмина тенисери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...