ВИЦ

Плавуша во салон за мобилни телефони:
- Добар ден, би сакал да купам некој мобилен телефон.
- Модел?
- Ах, не, не сум, но фала на комплиментот.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 14 Ноември 2017 10:18 Фудбал
Нејмар им е лут на Суарез и Пике поради една причина

Шпанија | Медиумите од Шпанија пишуваат дека Нејмар им е лут на Луис Суарез и Жерард Пике, Бразилецот е разочаран бидејќи овие двајца фудбалери им го откриле на медиумите она што тој им го кажал во доверба...Нејмар неодамна се врати во Барселона и се сретна со своите поранешни соиграчи. По неговата посета на Камп Ноу, во медиумите се појавија гласини дека тој се кае за преселбата во ПСЖ и жали што заминал од Барса. Напаѓачот дури и прашал дали ќе го примат назад.

Големиот број на шпекулации кулминираа изминатиов викенд, кога Бразилецот се расплаче на прес конференцијата по пријателскиот натпревар со Јапонија, кога селекторот Тите застана во негова одбрана.

Според Диарио Гол, Нејмар сега им е лут на Луис Суарез и Жерард Пике.

Бразилецот во доверба им кажал како се чувствува по рекордниот трансфер и смета дека е предаден откако тие целата приказна им ја пренеле на медиумите.

Извор: 24FUDBAL.com.mk

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Australia Open започнува средината на јануари, а Новак Џоковиќ сеуште не закрепнал це...
Новак Ѓоковиќ официјално изјави дека нема да игра тенис до крајот на оваа година...
Искусната Американка не може да ја спречи ниту седмиот месец од бременоста да се одмо...
Македонија | Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов, ги одликуваше чле...
Македонија | Ракометниот клуб Вардар со победа од 24 - 23 над фаворизираниот фрнацу...
Поради големи проблеми на компанијата Uniklo што го спонзорира Новак Ѓоковиќ, тенисе...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...