ВИЦ

Кои луѓе се важни во животот?


- Во животот не се важни луѓето кои ти посакуваат среќа, туку они кои те прават среќен.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Спорт
Германија | Баерн Минхен со 1-3 славеше на гостувањето кај Баер Леверкузен, точка на средбата ста...
Италија | Медиумите од Италија пренесуваат дека обвинителството од Милано отворило истрага за про...
Англија | Медиумите од „Островото“ откриваат нови детали од можниот трансфер на Алексис Санчез на...
Шпанија | Барселона попладнево потврди дека има договор со Башакшехир за трансфер на Арда Туран, ...
Македонија | Холандскиот напаѓач видно вознемирен, но причините засега се непознати...
Македонија | Стратегот од клупата на португалскиот прволигаш не сака незгодни прашања...
Англија | Јирген Клоп објасни зошто му дозволиле на Филипе Кутињо да се пресели на Камп Ноу, мена...
Шпанија | Шпигел објави детали од сензационалниот план на Реал Мадрид да ги спои двајцата најдобр...
Англија | Саутемптон доби голем ривал за фудбалерот на Арсенал...
Италија | Европскиот и шпански првак се повеќе и повеќе се поврзува со трансфер на аргентинскиот на...
Англија | Англискиот репрезентативец смета дека Ливерпул има одличен состав кој може да успее и без...
Македонија | Медиумите во Португалија кренаа фама, а Спортинг Лисабон се пошегува на нивна сметка...
Шпанија | Реал Мадрид одигра само 2-2 против Нумансија, но благодарение на победата во првиот меч...
Англија | Ливерпул бил во срцето на Белгиецот, но дали е се уште така...
Франција | Бразилецот „дебитираше“ со нов начин на прослава на погодоците, но ја откри и причината ...
Англија | Медиумите од Германија пишуваат дека Наби Кеита побарал до крајот на овој месец да се п...
Страница 3 од 333


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...