ВИЦ

Влегува плавуша во земјоделска аптека:
- Ве молам да ми дадете семе за канаринци.
- А, колку канаринци имате?
- Па, немам ниеден, ама сакам да посеам неколку.

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Почетокот на продажбата на iPhone X ќе доцни, а оние што не можат да почекаат до ноември, може да н...
Познатиот тестатор на телефони JerryRigEverything овој пат го грабна и iPhone 8...
200 милиони корисници ја поседуваат оваа апликација во моментот, од која ве шпионираат...
Дојде време за промена на временската линија во Facebook...
iPhone 8 е еден од најновите модели на Apple...
Instagram објави дека има 800 милиони активни корисници на месечно ниво...
Денешните топ модели доаѓаат со слични карактеристики...
Калифорниската компанија Nest го претставила паметното ѕвоно под името Nest Hello ...
Струјното коло на Apple-1 и автограмот на Стив Џобс ќе одат на аукција, како последица од 10 годиш...
Кинезите одлучиле повторно да ја вратат максималната брзина на брзиот воз...
Facebook и Microsoft докажаа дека навистина сакаат да го променат светот...
Со објавувањето на iOS 11, Apple официјално престанува да ги поддржува 32-битните апликации...
Instagram воведува опција со која корисниците ќе добиваат известување кога некој ќе им кликне Unfol...
Група научници од Јоханесбург развиваат целосно нов начин на пристап кон интернет...
Пејџерите се за еднонасочна комуникација...
Apple на 19 септември го објави iOS 11 за сите компатибилни уреди, па така сега сите корисници на ...
Страница 1 од 238


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...