ВИЦ

Плавуша влегува во автосалон.
- Колку троши колава?
- Во град 8, на отворено 6 литри!
- Е од кај знае колата кога е во град?


ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
PayPal постигна договор со Visa, со што му е овозможено издавање на дебитни картички во Европа...
HMD Global исфрли нова слика од осмицата...
Дени Клауд од Кралскиот универзитет за уметност, направила додаток за раце под името Трет прст (Thi...
Луј Витон ја претстави линијата на смарт часовници Tambour Horizon...
Amabrush четката за заби сама и автоматски ви ги мие забите...
Ретко размислуваме колку сме зависни од технологијата во денешно време...
Kaspersky Lab претстави ново решение за корисниците на Android...
Xperia XZ PREMIUM е премиум модел на Sony...
Лунарни роботи од германската вселенска агенција вежбаат на Етна...
Соработката меѓу Nokiа и Zeiss ни е позната, затоа што компаниите соработуваа пред 10 години, кога...
Мозокот е се уште голема енигма за докторите, без разлика на напредната технологија и тоа што е пр...
Тинејџерот Алекс Харис изработува совршени уметнички дела од дрво, кој овој пат успеал да влезе и в...
Норвешка и Холандија за 8 години ќе забранат продажба на автомобили со мотори со внатрешно согорува...
Замислете, Nokia 3310 исто така ги изгравирала ликовите на рускиот и американскиот претседател...
Tesla Model 3 е спремен за продажба, кој е првиот модел на Илон Маск, наменет за масовна продажба.....
Страница 1 од 234


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...