ВИЦ

На натпревар по фрлање на чекич, Црногорец го фрла најдалеку од сите.
Го прашуваат:
- Како успеате да го фрлите толку далеку?
Црногорецот:
- Алтато што подалеку од мене!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 08:20 Технологија
Џиновски 4K телевизор, не постои поголем во светот
C Seed компанијата од Австрија започна со производство на најголемиот 4К телевизор во светот...Луксузниот C Seed 262 телевизор е широк 6,14 метри и висок 2,57 метри. Тој е најскапиот телевизор во светот, а воедно и најголем, со екран од 262 инчи.

Цената на џиновскиот телевизор изнесува приближно 600.000 долари, кој излегува во продажба ова лето. Има ли заинтересирани?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

PayPal постигна договор со Visa, со што му е овозможено издавање на дебитни картички ...
HMD Global исфрли нова слика од осмицата...
Дени Клауд од Кралскиот универзитет за уметност, направила додаток за раце под името ...
Луј Витон ја претстави линијата на смарт часовници Tambour Horizon...
Amabrush четката за заби сама и автоматски ви ги мие забите...
Ретко размислуваме колку сме зависни од технологијата во денешно време...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...