ВИЦ

Ученици на училиште добиле задача да напишат состав на тема "Што би направил кога би бил директор".

Почнуваат сите да пишуваат, само Џокица седи и чека.

Учителката:
- Џокица, зошто не пишуваш ти?
- Ја чекам секретарката да и издиктирам.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 08:20 Технологија
Џиновски 4K телевизор, не постои поголем во светот
C Seed компанијата од Австрија започна со производство на најголемиот 4К телевизор во светот...Луксузниот C Seed 262 телевизор е широк 6,14 метри и висок 2,57 метри. Тој е најскапиот телевизор во светот, а воедно и најголем, со екран од 262 инчи.

Цената на џиновскиот телевизор изнесува приближно 600.000 долари, кој излегува во продажба ова лето. Има ли заинтересирани?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ако имате проблеми со разбирање на други јазици, решението е тука...
Phree пенкалото може буквално се да емитува на вашиот паметен телефон преку ласерска ...
Гејмплеј трејлерот за Star Wars Battlefront 2 е прегледан над 10 милиони пати за само...
На потег на мобилниот пазар е Google Pixel 2...
Пред 4 години за прв пат беше претставен смартфон во Русија, кој Дмитри Медведев го н...
До 2022. година во светот ќе има 2,6 милијарда нови корисници со мобилен широкопојасе...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...