ВИЦ

 

Основни животни намирници

 

ТВ екипа прави интервју со трговец во некоја локална продавница:

- "Кажете ни, кои производи најмногу се купуваат од вашата продавница?"

- "Па се купува само она основното. Значи пиво од 2 литри, цигари, се дополнува сметка за мобилен..."

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:56 Технологија
Запознајте ја Софија, хуманоидниот робот

Еве како може вештачката интелигенција да му помогне на човекот...Роботот Софија може да ги совлада и најтешките предизвици за кои не можете ниту да замислите. Таа е програмирана да биде пријател на човекот и да му помага во секакви ситуации.

Вештачката интелигенција на овој робот е програмарана на тој начин што роботот и сам ќе ги изучува човечките емоции и реакции, погледнете го видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ако имате проблеми со разбирање на други јазици, решението е тука...
Phree пенкалото може буквално се да емитува на вашиот паметен телефон преку ласерска ...
Гејмплеј трејлерот за Star Wars Battlefront 2 е прегледан над 10 милиони пати за само...
На потег на мобилниот пазар е Google Pixel 2...
Пред 4 години за прв пат беше претставен смартфон во Русија, кој Дмитри Медведев го н...
До 2022. година во светот ќе има 2,6 милијарда нови корисници со мобилен широкопојасе...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...