ВИЦ

Љубов

Дечкото:
- "Не те сакам!"
Девојката:
- "И?"
Дечкото:
- "Па нема ли да заплачеш!?"
Девојката:
- "Не можам, скапа ми е маскарата!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:15 Технологија
Првите слики од новиот iPhone

На сајтот за размена на фотографии Imgur се појавија првите фотографии од iPhone 8...На сликите се гледа дека новиот предводник на Apple ќе има екран што ќе се простира од раб до раб (edge-to-edge display), нешто слично како Samsung Galaxy S8.Една од објавените слики прикажува и стаклен панел и две задни камери. Наводно големо изненадување ќе биде безжичното полнење на телефоните.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Американскиот гигант Ford го најави новиот модел Mustang Shelby GT500...
Apple за 5 години планира да изгради уште еден кампус во Америка...
Без оглед на тоа дали користите Instagram секојдневно или не, новата опција дефинитив...
Oд Ferrari велат дека се импресионирани од тоа што го прави Tesla, но не би можеле да...
После неколку децении истражување на вселената, околу Земјината орбита се собра голем...
Google веќе со години работи на различни проекти поврзани со уметноста...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...