ВИЦ

Не знам кај сум

Застанува полицаец некој наркоман со автомобил:
- "Возачката и сообраќајната ве молам!"
- "Брат, па јас незнам кај сум!"
- "Ајде бре, а знаеш ли кој сум јас?"
- "Што е ова братеееее? Јас не знам кај сум, ти не знаеш кој си! Лудилооо!"

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:24 Технологија
Instagram стана целосна копија на Snapchat
Instagram има нови филтри за лицето...Така на пример со замавнување на главата може да ја ставите маската за спиење, што е прилично забавно, но, сето ова е целосна копија на филтрите на Snapchat. Instagram постојано воведува се што има на Snapchat.

Испробајте ги новите филтри и пишете ни коментар дали ви се допаѓаат.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Почетокот на продажбата на iPhone X ќе доцни, а оние што не можат да почекаат до ноем...
Познатиот тестатор на телефони JerryRigEverything овој пат го грабна и iPhone 8...
200 милиони корисници ја поседуваат оваа апликација во моментот, од која ве шпионираа...
Дојде време за промена на временската линија во Facebook...
iPhone 8 е еден од најновите модели на Apple...
Instagram објави дека има 800 милиони активни корисници на месечно ниво...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...