ВИЦ


Му се жали пациент на докторот дека никако не може да се одвикне од цигарите.
-Пробајте, наместо цигари, да земете гуми за џвакање-му вели докторот.
По две недели пациентот повторно оди кај докторот:
-Ништо докторе, не вреди!
-Зошто?
-Затоа што тешко се палат!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:31 Технологија
Samsung Galaxy Note 8 ќе биде презентиран на IFA
Samsung сериозно го наруши својот углед со последниот модел од Note серијата - Note 7...Затоа сега мобилниот производител мора да го направи следниот модел Galaxy Note 8 да биде беспрекорен и со иновации. Имајќи го во предвид овој факт, очекуваме новиот дизајн да биде многу подобар, а екранот на смартфонот ќе биде супер голем со 6,3 инчи, Super AMOLED Plus со 4K резолуција.

Згора на сето тоа, ќе го поседува најновиот Snapdragon 836 процесор, а ќе биде презентиран на IFA саемот во Берлин.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

PayPal постигна договор со Visa, со што му е овозможено издавање на дебитни картички ...
HMD Global исфрли нова слика од осмицата...
Дени Клауд од Кралскиот универзитет за уметност, направила додаток за раце под името ...
Луј Витон ја претстави линијата на смарт часовници Tambour Horizon...
Amabrush четката за заби сама и автоматски ви ги мие забите...
Ретко размислуваме колку сме зависни од технологијата во денешно време...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...