ВИЦ

Комшии разговараат:
- Се надевам ќе го продадете кучето, ќерка ми вчера не можеше да го заврши часот по пеење, зошто вашето куче цело време завиваше.
- Извинете, ама вашата ќерка прва започна.

ТОП ВИДЕО

Добивате екстра заоблен задник ако ги правите овие вежби во теретана, а видеото не е за оние со слабо срце...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Сабота, 17 Јуни 2017 08:31 Технологија
Samsung Galaxy Note 8 ќе биде презентиран на IFA
Samsung сериозно го наруши својот углед со последниот модел од Note серијата - Note 7...Затоа сега мобилниот производител мора да го направи следниот модел Galaxy Note 8 да биде беспрекорен и со иновации. Имајќи го во предвид овој факт, очекуваме новиот дизајн да биде многу подобар, а екранот на смартфонот ќе биде супер голем со 6,3 инчи, Super AMOLED Plus со 4K резолуција.

Згора на сето тоа, ќе го поседува најновиот Snapdragon 836 процесор, а ќе биде презентиран на IFA саемот во Берлин.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Ако имате проблеми со разбирање на други јазици, решението е тука...
Phree пенкалото може буквално се да емитува на вашиот паметен телефон преку ласерска ...
Гејмплеј трејлерот за Star Wars Battlefront 2 е прегледан над 10 милиони пати за само...
На потег на мобилниот пазар е Google Pixel 2...
Пред 4 години за прв пат беше претставен смартфон во Русија, кој Дмитри Медведев го н...
До 2022. година во светот ќе има 2,6 милијарда нови корисници со мобилен широкопојасе...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Италијанецот по се изгледа дека е решителен во намерата да не се...
СП 2018 | Репрезентацијата на Албанија е во потрага по нов селектор, а како...
Италија | Интересен видео детаљ ни пристигнува од Соединетите Американски Д...
Италија | Италијанскиот шампион ќе издвои 30 милиони евра за интернационале...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тука имате мноштво девојки на располагање, кои не се двоумат за да се соблечат пред к...
Мачката Кристина Алберт ќе ве заведе со своето совршено тело...
Роза ќе го даде својот максимум за да бидете задоволни од нејзиниот перформанс во кре...