ВИЦ

Како децата да бидат нормални кога:

- Тарзан шета гол
- Снежана спие со 7 мажи
- Пепелашка си оди дома после 12
- Аладин организира крадци
- Бетмен вози со 320 км/ч
- Пинокио само лаже.

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 31 Јули 2017 08:03 Технологија
Apple уби два легендарни уреди
Два члена од семејството на Apple засекогаш заминале во историјата, потврдил портпаролот на компанијата...iPod Shuffle и iPod Nano се уреди за слушање на музика, кои беа лансирани во 2005 година и веќе нема содржина со која би биле компатибилни.

Apple го лансираше последниот апдејт за Shuffle во 2010 година, додека Nano ја доби својата надградба две години подоцна.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кинеската компанија Xiaomi го претстави својот паметен велосипед Mi Qicycle Mountain ...
V30 е новиот премиум модел на LG, кој ќе биде претставен пред јавноста за 2 недели...
Рекламата за осмицата на HMD Global изгледа поразувачки...
Има многу вакви слични фотографии што Facebook ги забрани...
Дроновите се голем бизнис денеска, така што може да се најдат во рацете на секој...
Виолетовата боја е многу привлечна за секој...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...