ВИЦ

Ѓуптин вози по едносмерна улица во спротивна насока.Го застанва полицаец и му вели:
-Абе ти го гледаш знаков?Знаeш шо е?
-Алуминиум

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 04 Август 2017 10:07 Технологија
True Gault 3D апликација за чевли по мерка на стапало

Американската марка True Gault објави своја апликација, која засекогаш ќе ги промени односите меѓу жената и штиклите...True Gault смислиле иновативно 3D мерење што може да ја одреди големината на стапалото за секое лице. Ова е совршен спој меѓу технологијата и модата.

Погледнете како True Gault 3D функционира на видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кинеската компанија Xiaomi го претстави својот паметен велосипед Mi Qicycle Mountain ...
V30 е новиот премиум модел на LG, кој ќе биде претставен пред јавноста за 2 недели...
Рекламата за осмицата на HMD Global изгледа поразувачки...
Има многу вакви слични фотографии што Facebook ги забрани...
Дроновите се голем бизнис денеска, така што може да се најдат во рацете на секој...
Виолетовата боја е многу привлечна за секој...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...