ВИЦ

Жмигавец

Сообраќаен полицаец запира плавуша и и вика:
- "Ќе мора да ви наплатам 1000 денари поради овој неисправен жмигавец."
- "Леле, екстра, баш ви благодарам, во сервисот сакаа да ми наплатат 5000."

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 11 Август 2017 09:52 Технологија
Доаѓа конкуренцијата на Tesla - поевтиниот Nissan Leaf
Nissan Leaf е новиот модел во светот на електричните автомобили...Како поголема предност кај Nissan Leaf се потенцира неговата цена, која е помала од 30.000 долари, за разлика од Teslа Model 3.

Model 3 дефинитивно ги импресионираше сите љубители на автомобили, а предностите на електричниот автомобил на Nissan е што има квалитетна батерија со висока енергетска ефикасност, и тоа што погоре го потенциравме за цената.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Кинеската компанија Xiaomi го претстави својот паметен велосипед Mi Qicycle Mountain ...
V30 е новиот премиум модел на LG, кој ќе биде претставен пред јавноста за 2 недели...
Рекламата за осмицата на HMD Global изгледа поразувачки...
Има многу вакви слични фотографии што Facebook ги забрани...
Дроновите се голем бизнис денеска, така што може да се најдат во рацете на секој...
Виолетовата боја е многу привлечна за секој...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...