ВИЦ

Фата доаѓа во брачно советувалиште и целата задишана брза кај психолото:
- Леле, незнам што да правам. Се сакаме лудо, сексот е феноменален, тој заработува надпросечно и ме сака повеќе од се на светот...
- Па добро г-ѓо што е тогаш приблемот?
- Па незнам како да му кажам на маж ми...

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 01 Септември 2017 10:49 Технологија
Apple спрема историски настан за 12 дена
Во 19 часот по наше време, во новиот кампус на Apple ќе бидат презентирани трите iPhone модели...Во Купертин на 12 септември официјално ќе биде презентиран iPhone 8, при што ќе се прослави јубилејно 10 годишнината од претставувањето на првиот iPhone во светот. Настанот ќе биде значаен и по тоа што официјално ќе се отвори Apple Park, новиот кампус на компанијата со иновативни стандарди.

„Вселенскиот брод“ на Apple е неодолив, тоа ќе биде главното седиште во светот, ќе се напојува со обновливи извори на енергија, таму ќе бидат сите канцеларии и таму ќе спијат вработените.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Почетокот на продажбата на iPhone X ќе доцни, а оние што не можат да почекаат до ноем...
Познатиот тестатор на телефони JerryRigEverything овој пат го грабна и iPhone 8...
200 милиони корисници ја поседуваат оваа апликација во моментот, од која ве шпионираа...
Дојде време за промена на временската линија во Facebook...
iPhone 8 е еден од најновите модели на Apple...
Instagram објави дека има 800 милиони активни корисници на месечно ниво...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...