Вторник, 03 Октомври 2017 07:41 Технологија
Најпребарувани секс прашања на Google
На Google може да најдете се што ви треба...Не е дека сите информации се веродостојни на пребарувачот Google, но на интернет може да најдете се што ви треба. Така Google направил список за најчесто поставувани прашања за секс:

Каде се наоѓа Г-точката?
Како да задоволам жена за да постигне оргазам?
Како се лекува херпес?
Како се лекуваат генитални брадавици?
Што е гонореја?
Како може рачно да се зголеми пенисот?
Како да измерам колку ми е долг пенисот?
Колку години треба да имаш за да смееш да купиш кондоми?
Како се става пенисот во вагината?
Колку долго трае сексот?

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Нов тип на автобуси со напредна технологија се пуштени во употреба во јужно кинескиот...
Многумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Погледнете како се краде најновиот Мерцедес...
Дали сте размислувале некогаш дали сме зависни од интернет...
Витни Волф е жената ко-основач на Tinder, социјалната мрежа за запознавање...
Google има нова технологија со вештачка интелигенција...


24FUDBAL.com.mk

Останато | Фудбалерот на Зенит, Денис Тетентјев бил брутално претепан на п...
Англија | Фудбалерот на Саутемптон се огласи на социјалните мрежи за да „р...
Шпанија | Како да му беше малку скандалот од Местаља, судијата Иглесиас Ви...
Англија | Овој викенд во Премиерлигата на програмата е дуелот помеѓу двајц...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Тверкувањето не е лесна работа, а овие дами го можат тоа профи...
Градите се голема слабост на мажите и не можат да си помогнат...
Швајцарската влада отворено дава поддршка за телото и фестивалот на слободата...