ВИЦ

Маж седи пред ТВ, гледајќи реприза на пропуштениот фудбалски натпревар. Жената прашува:
– Сакаш ли да ти го кажам резултатот?
– Не! Така нема да ми биде интересно, остави ме да гледам!
– Како сакаш... ама гол нема да видиш.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 06 Октомври 2017 20:32 Технологија
Новиот iPhone преживува во тостер без проблем

TechRax тестирал iPhone 8 Plus, кој без проблем ја издржал тортурата...На YouTube може да се најдат многу тестатори, но тешко може да се најде како TechRax, кој сурово ги тестира телефоните во строго одредени услови.

Популарниот јутубер нема милост кон телефоните, затоа прво го ставил и го почекал да се олади, а потоа повторно го ставил во тостерот и повторно го почека да се олади. Можете ли да замислите дека на iPhone 8 Plus не му беше ништо? Погледнете на видеото:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Huawei има технологија со вештачка интелигенција за автономни возила...
Илон Маск планира до 2019 година да ја реализира програмата со лансирање на 12.000 са...
Samsung Galaxy S9 сега е во фокусот на вниманието, за кого се објавени неофицијални с...
Се повеќе низ светот се извршува плаќањето преку телефонот...
Tesla Inc. доживеал хакерски напад во компјутерите на компанијата...
Целосно новиот E-PACE е првиот компактен СУВ на Jaguar...


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...