ВИЦ

Перица се фали на мајка му:
- Мамо, мамо, денес убив 4 женски и 3 машки муви!
Мајката зачудено го прашува:
- А како знаеш кои се женски а кои машки?
Перица:
- Па женските беа на огледалото, а машките на шишето со ракија.

ТОП ВИДЕО

Типот решил да флертува со сите жени со полициска униформа...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Недела, 12 Ноември 2017 20:43 Технологија
Купил iPhone од 1.000 евра, веднаш му паднал

Објавил видео на Twitter со тестирањето на iPhone X...Тестирањето траело многу кратко, затоа што телефонот му паднал на подот. Поправката на екранот на iPhone X ќе чини 279 долари, додека за другите оштетувања мора да се плати 549 долари.

Колку за споредба, овие цени за iPhone 8 Plus се 169 долари и 399 долари, а за iPhone 8 е 149 долари и 349 долари.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Polaroid во минатото беше поим за фотографија, а сега се спушти на исто ниво како Mot...
Не можевме да поверуваме кога видовме...
Тим Кук вели дека iPad Pro е ист како компјутер...
Изгледа дека Face ID технологијата лесно може да биде излажана...
Протекоа најновите фотографии за Samsung GALAXY A7 (2018)...
Google се уште не може да успее да ги отстрани старите софтвери...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Давид Бабунски постигна убав погодок за водство на Јокохама о...
Франција | Медиумите од Шпанија пишуваат за можноста ПСЖ да го ангажира Кр...
Македонија | Вардар – Пелистер дефинитивно под рефлектори, се најавува спек...
Франција | Медиумите од Франција пишуваат дека Нејмар по само три месеци с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Лијана Декер без проблем се соблекува пред камерата, само што овој пат нема многу екс...
Начинот на кој погледнува, се врти и воздивнува, нема да ве остави рамнодушни...
Esquire е престижен магазин и затоа мора да позираат исклучиво жешки девојки за него....